OÜ Anu Ait
Betooni 2a Tartu 51014 E-R 8-16
[email protected]
7 425 254

Kontakt
Anu Ait

Aidaraamat


ANU AIT OÜ - soovime hoida ja parandada loomade tervist läbi söötmise ja et kvaliteetne toit jõuaks meie toidulauale!

Anu Ait OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on turul olnud alates 1999. aastast!

Meil on rõõm olla tunnustatud nii koostööpartnerite kui klientide seas usaldusväärse ja professionaalse põllumajanduslike söötade tootjana. Meie eduvalemi olulisteks teguriteks on kliendipõhisus, innovatsioon ning avatus.

  • Kliendipõhisus
  • Innovatsioon
  • Avatus

Kliendipõhisus - dialoog ja interaktiivsus on meie DNAsse sisse kirjutatud. Lähtume Sinu soovist, looma tervisest ning pakume turul parimat olemasolevat lahendust sööda tootmisel. Olulisteks näideteks siinkohal on valmisolek toota eriretsepti alusel sööta ning samuti kauba lühike tarneaeg.

Innovatsioon – oleme pidevas liikumises. Seminarid, väliskoolitused ja ekskursioonid on meie tööpraktikas ja enesearenduses olulisel kohal. Oleme osa innovatsioonist ning jätkusuutlikkusest. Panustame noorte erialasesse haridusse ning uutesse ideedesse tehes koostööd Eesti Maaülikooliga. Kaasame EMÜ õppejõude enda koolitustele,
seminaridele ja toetame stipendiumite näol üliõpilasigi.

Avatus – ajakohasus ja valmisolek muutusteks. Teadus nõuab arengut ning avatust muutusteks. Meie parterite seas olevad teaduspõhised ettevõtted tagavad meie töötajate koolitused, parimad arenguvõimalused ning teadmiste ajakohasuse. Meie usaldusväärseteks ja oma erialal maailma tippu kuuluvateks partneriteks on Biomin, Denkavit ja Dumoulin. Tänu koostööle nende nimekate ettevõtetega oleme avatud muutustele ning kursis viimaste suundadega nii kohalikul kui ka Euroopa turul.

ANU AIT OÜ – Homne sööt juba täna!

Osale meie korraldataval üritusel FARMIKOHVI. Saa osa meie kogemustest, teadmistest ning parimatest ja halvimatest praktikatest. Kogemuste vahetamine on panus helgemasse homsesse!

 

Lugupidamisega,

Anu Hellenurme
juhatuse liige

Anu Ait